Kiedyś byłem na zajęciach z negocjacji, gdzie uczono nas, że nie ma co negocjować jeśli chodzi o wartości.

Wiecie:

Smoleńsk.

Jaruzelski.

Stan wojenny.

Aborcja.

Szczepionki.

In vitro.

Placki (z cukrem czy bez cukru).

Kiedy kobieta jest dziwką.

Zajęcia były oparte o dylematy kobiet w ogóle, a książkę Potop w szczególe. Tak w skrócie: Oleńka chciała dotrzeć do Kmicica. Problem polegał na tym, że most, którym miała przejechać został zerwany. Ona więc była po jednej stronie, a jej ukochany po drugiej. Ona tęskniła bardzo. Poszła więc do księcia Radziwiłła, który miał jedyny statek w okolicy i poprosiła aby ją przewiózł na drugą stronę.

Radziwiłł spojrzał na nią i stwierdził, że owszem chętnie, jeżeli panienka Oleńka padnie na kolana, a później zdejmie z siebie tę suknię, którą ma na sobie bo przez moment będzie jej niepotrzebna. A kiedy już Radziwiłł skorzysta, to owszem na drugi brzeg ją przewiezienie nawet ze splendorem i fanfarami.

Oleńka jak to kobieta na początku odmówiła z oburzeniem , później pobiegła do cioteczki Billewiczówny po radę która – cioteczka jej jednak nic nie pomogła, tylko zasnęła. A później przemyślała chwilę kwestię i Radziwiłłowi dała.

Książę zachował się szlachetnie, obietnicę spełnił i na brzeg ją przewiózł.

Płacząc i chlipiąc Oleńka rzuciła się w ramiona ukochanego Kmicica i oczywiście bez sensu opowiedziała mu wszystko. 

I że oczywiście kocha i tęskniła. (Owszem spałam z nim, ale nie miałam orgazmu)

Ale Kmicic oczywiście już tego nie słuchał. Tylko wyobrażał sobie jak Radziwiłł zdziera z jego ukochanej szaty, uwalniając zgrabne cycki, jak przekręca ją na brzuch, jak trzyma ją za włosy, jak ona otwiera usta do jęku – i strzeli focha.

Odepchnął zaryczaną Oleńkę, która absolutnie niczego nie zrozumiała, bo jak to? Ona się poświęciła dla ukochanego a on zachowuje się jak cham i prostak.

Oleńka wracając cała zasmarkana spotkała Longinusa Podbipiętę. Longinus usłyszał o wszystkim, oburzył się i regularnie nakładł Kmicicowi po ryju.

I pytanie teraz na tych negocjacjach brzmiało kto tutaj zachował się honorowo.

Kobiety sypną się jak confetti właśnie z miłości

Ku memu zdumieniu dla większości facetów Oleńka była dziwką, bo nie byli w stanie zrozumieć, że kobiety sypną się jak confetti właśnie z miłości. I że dla laski nie ma nic dziwnego w tym, ze puści się z jakimś kolesiem tylko i wyłącznie po to aby zrobić wrażenie na innym, którego kocha.

Albo na złość temu którego kocha.

Albo po to aby ten którego kocha zareagował.

Pisałem już o tym, ale się powtórzę. Dla kobiet nie ma ważniejszych rzeczy niż miłość. Dla miłości głupieją, dają się zeszmacić, dla miłości się poświęcają, cierpią, ryczą, tną włosy albo farbują, chudną i tyją oraz zdejmują z siebie majtki.

Co najwyżej za jakiś czas mogą się dziwić własnej głupocie, ale to już zupełnie inna historia.

Kobiety dają alfom

Rockman ma zawsze większe szanse na dobre, niezobowiązujące obciągnięcie, prawda? To nic złego. Natura. Drapieżnik bierze więcej.

Bo dla kobiet mężczyźni dzielą się na dwa rodzaje.

Są żywiciele. Żywiciele są mili, sympatyczni, obliczalni, mają stałą pracę, nie piją za dużo. Rokują jako doskonały typ męża/ojca/kosiarki do cięcia trawnika przed domem.

Są i alfy. Alfy są drapieżne Przyzwyczajone, że świat otwiera się przed nimi jak ostryga, a kobiety rozkładają nogi.

Kiedy żywiciel podchodzi do kobiety, będzie starała się go zawstydzić. Aż odejdzie z podkulonym ogonem. Kiedy alfa podejdzie do kobiety, ona mimowolnie wypnie cycki aby go zachęcić. Alfa może nazwać kobietę dziwką i ona mu chwilę później da. Żywiciel nazwie kobietę dziwką i ona mu chwilę później da, ale w pysk.

Kobieta nie musi lubić alfy, żeby on zerwał z niej ciuchy i mieć trzy orgazmy. Ba może go nienawidzić . Grunt, żeby ją fascynował.

Kobiety dają jeśli miłość się kończy

I ta miłość może się kończyć na dwa sposoby, kiedy się wypala i pozostaje tylko żal i gorycz albo kiedy się wietrzeje. A wietrzeje etapami. I na początku on nawet jest męski, nawet jest dziki. A ona zaczyna robić mu wyrzuty. A dlaczego nie spędzamy razem czasu? A dlaczego tyle siedzisz w pracy? A dlaczego tyle chodzisz na siłownię? A dlaczego znów chcesz iść na imprezę? A co to za kumple? A dlaczego się za nią oglądasz? Czy ona ci się podoba? Nie kochasz mnie już?

Dlaczego kobieta robi wyrzuty facetowi? Bo się boi że go straci.

I tak powoli obniża jego poczucie własnej wartości. W końcu zamienia go w kartofla kanapowego. Grubego, sfrustrowanego i bez zainteresowań. Dla którego jedyną formą rozrywki jest jebnięcie browara i jakiegoś serialu i nawet mu już nie staje. 

Ewidentnie widać, że on już żadnej laski nie wyrwie. W tym momencie kobieta spogląda na tę kanapę i widzi tłustego, łysego kolesia I się puszcza. Zazwyczaj z kolegą z pracy.

A kiedy wszyscy ją już przelecą jak gdyby nigdy nic wraca do kanapowca. Dla rodziny, bo rodzina jest najważniejsza, prawda?

Kobiety dają po dramatycznym rozstaniu

Kiedy miłość, którą brały za wielką i ostateczną, nagle się wypaliła. I zostają z niczym. I nie wierzą nagle w nic.

Tak jak niewierna Ewa, która należy do elitarnej klasy rudych zdzir z dużymi cyckami. Mieszka teraz we Włoszech i poważnie myśli o przyszłości.

Mężczyzn kochała trzech.

„W tym pierwszym zakochaniu wierzyłam, że moim ostatnim miłym wspomnieniem tuz przed śmiercią będzie jego szesnastoletni nabrzmiały kutas. No myliłam się, pierwsza miłość pierwszą miłością, ale nie ostatnią. Drugim wybrankiem okazał się lekki psychopata z bogatego domu. No a za trzeciego chciałam wyjść. Ale ostatnie pół roku mieszkania razem trwało w ciszy i separacji.

Nie uprawialiśmy wtedy seksu przez kilka miesięcy, o szacunku nie było mowy.

Kiedy się wyprowadziłam poczułam wolność i postanowiłam, że będę robiła rzeczy, jakich jeszcze nie robiłam, i tak oto przespałam się z murzynem. Że było fajnie i inaczej, pozostało to rzeczą regularna na kilka miesięcy. Oboje odpuściliśmy gdy pojawiły się uczucia z jego strony.

Później w pracy poznałam pewnego 35 latka. Popisywał się przed kumplami i powiedział, że spotka mnie kiedyś w mieście na piwie.

Spotkał.

Pięć dni później siedział na krześle w moim salonie. Pode mną. Krzycząc moje imię. Przestalam się do niego odzywać, gdy oznajmił, ze jest gotowy zostawić dla mnie żonę. No co za debil. 

I tak nastał nowy rok, myślałam sobie o roku wstecz, ze byłam nawet zdzirowata zaliczając dwóch facetów w 365dni. But hey, new year, new challenge they said, wiec przespałam się z lesbijka. Niedługo potem z kolega z pracy (który jest kolega murzyna z początku) a noc później z innym kolega z pracy i jego dziewczyna na raz (współlokator murzyna z początku historii). „ 

Kobiety mają podwójne standardy

Ile osób uważa, że niewierna Ewa jest dziwką? Ile osób uważa tak, tylko dlatego, że sypnęła się z czarnym?

Gwarantuję, że pomyślą tak przede wszystkim kobiety.

Bo, kto najszybciej nazwie kobietę dziwką? Inna kobieta. Jej koleżanka albo przyjaciółka. I nie trzeba do tego dzikiego rżnięcia na klatce schodowej z dwoma kolesiami. Wystarczy, że w klubie zatańczy z kilkoma różnymi facetami i będzie miała powodzenie.

Niewierna Ewa: Wiesz, zawsze mnie to strasznie wkurwiało w dziewczynach, ze się tak puszczają. Nie lubiłam się takimi otaczać, bo zbyt wiele dramatów typu ”wyruchał i zostawił’. O matko, zgadnij czemu. No i jakoś tak ciężko mi to sobie było ułożyć, że ludzie to aż takie zwierzęta, że mogą spać ze wszystkimi i wszędzie bez uczuć.

Nikt tak bezwzględnie nie ocenia innych kobiet, jak same kobiety.

Kobiety myślą w prosty sposób: kiedy ja się sypię to jest wszystko ok. Kiedy inna się puszcza jest dziwką.  Dlatego kobiety zazwyczaj sypią się w ciszy. Nie mówiąc o tym nikomu. 

4596688296_a5cef663f9_o

Photo by Daniel Zedda/CC Flickr.com

160 uwag do wpisu “Dlaczego kobiety się puszczają?

   1. Dobra jest temperówka, która naostrzy wiele ołówków, ale ołówek naostrzony przez wiele temperówek nadaje się tylko do wyrzucenia.

    Na szczęście ani klucz ani ołówek to nie genitalia, czyż nie?

    Polubienie

   2. Ołówek ostrzony przez wiele temperówek nadaje się do wyrzucenia, temperówka która daje rade naostrzyć wiele ołówków to dobry sprzęt, ale nasze narządy płciowe nie mają z tymi wszystkimi przedmiotami nic wspólnego 😉

    Polubienie

  1. Przekłada się na to wiele czynników
   -Mężczyzna jest zdobywcą
   -Presja społeczeństwa („ona ci chciała dać i odmówiłeś?! pedał…”)
   -Gdy mężczyzna ma wzwód, nie potrafi myśleć o niczym innym jak …
   -Podbudowuje swoją pewność siebie
   – i wiele innych których już nie chce wymyslac

   Polubienie

   1. No wszystko super, moze macie racje, ze to kobiety sie puszczaja, tylko to jest strasznie niesprawiedliwe ze przez to rola kobiety to wieczne opieranie sie lub znalezienie zwiazku jesli chca sie kochac. z tym ze my tez mamy swoje potrzeby i strasznie wkurwiajace jest, ze kobieta ktora sie zaspokoi jedt szargana przez spoleczenstwo, a facet moze to robic do woli i kazdy uwaza to za normalne.

    Polubienie

  2. My się nie puszczamy – my zdobywamy. No chyba, że ktoś chodzi na dziwki…
   A kobieta – ona nie musi zdobyć, wystarczy że będzie w pobliżu żywego faceta – zaliczenie pewne. 🙂
   Więc co to za gra, w której na pewno wygrasz (zaliczysz), czego tu gratulować? Toć to pewnik.

   Polubienie

   1. No i w tym sęk. Schematyczne myślenie: Kobieta się puszcza, mężczyzna zdobywa. Moje pytanie zadałam nie bez powodu. Spodziewałam się tez takiej reakcji. Trochę to krzywdzące, nie uważasz?

    Polubienie

  3. To nie jest krzywdzące, bo cytując mniej lub bardziej dokładnie:
   „Facet żeby być zdobywcą/ogierem musi dobrze wyglądać, być zadbanym, dobrze się ubierać, mieć kasę, dobrą pracę, samochód itp. Kobieta, żeby być szmatą wystarczy, że tam będzie. I nic nie musi robić, tylko dać. Jest pełno brzydkich i grubych szmat. Nie ma brzydkich i grubych ogierów.”

   Polubione przez 1 osoba

  4. Zasada podwójnej moralności, kiedy facet zalicza. Jest super cool. Jednak, gdy robi to laska, jest już puszczalską szmatą. Sprawiedliwe czy nie. Nie oszukujmy się, tak to funkcjonuje od lat.

   Polubione przez 2 ludzi

   1. Większość facetów z takimi poglądami zazwyczaj kończy z tymi najbardziej cnotliwymi, które od takich mężów wyciągają kasę, a bawią się po kątach 😉 Życzę powodzenia!

    Polubione przez 1 osoba

 1. Kobieta nie musi lubić alfy, żeby on zerwał z niej ciuchy i mieć trzy orgazmy. Ba może go nienawidzić . Grunt, żeby ją fascynował.
  Jestem samiec Alfa 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. ” Schematyczne myślenie: Kobieta się puszcza, mężczyzna zdobywa.”
  Ale co w tym schematycznego? Myślałem, że to życie…
  Nie można mieć tych samych wymagań dla dwóch RÓŻNYCH płci! Które bardzo się różnią.
  Laska ma ochotę na seks i idzie do klubu, znajdzie z 20 chętnych, facet idzie do klubu chcąc zaliczyć – powiedzmy, że znajdzie 4 chętne. To 5 razy mniejsze szanse. Więc gdzie tu równość?
  Nie ma i nie będzie – więc puszczają się dziewczyny/kobiety. Faceci zaliczają ewentualnie kurwią się z kurwami. 🙂

  Polubienie

  1. Z tym, że kobieta spośród tych 20 może nie wybrać żadnego, jeżeli żaden nie spełni jej oczekiwań, a mężczyzna weźmie cokolwiek i mając 4 będzie się zastanawiał, która jest najmniej zła i tą wybierze. W takim razie może to mężczyzna gorzej się zachowuje biorąc co popadnie, niż kobieta biorąc to co starannie wyselekcjonowała

   Polubione przez 1 osoba

   1. „kto wybrzydza ten nie rucha” 😉
    a tak serio, jeśli dziewczyna idzie i chce zaliczyć to wybierze najlepszy model z możliwych – podobnie facet. Tylko facet ma mniejszy wybór! Przecież facet też może „wybrzydzać”.

    Polubienie

   2. i tu jest różnica, kobieta nie idzie po to, żeby sie z kimś przespać. Skorzysta z okazji, jeżeli natrafi na kogoś godnego uwagi, ale spotkanie kogoś takiego nie jest celem samo w sobie.

    Polubienie

 3. „I tak nastał nowy rok, myślałam sobie o roku wstecz, ze byłam nawet zdzirowata zaliczając dwóch facetów w 365dni.”

  Zdzirowata? na prawdę?

  Jeśli tak, to nie wiedziałam, że tak ze mną źle. Przez 365 dni po rozstaniu miałam przygody z ośmioma. Ale czemu nie, czy brak emocjonalnego związku oznacza, ze moje potrzeby seksualne maja być niezaspokojone tylko dlatego, że jestem kobietą i mi nie wypada? Czy to czyni mnie dziwką? Mam potrzeby więc je zaspakajam. Jeśli mi się zdarzy emocjonalny związek, będę najwierniejszą z kobiet. Ale nie będę siedzieć i czekać aż to się zjawi albo nie. Bo co jeśli się nie zjawi, a najlepsze lata życia mi upłyną na czekaniu na kogoś kto się nigdy nie pojawi?

  Polubienie

  1. Jeśli tak traktujesz seks – to raczej nie będziesz „najwierniejszą z kobiet”. To właśnie w tym się objawia, skoro traktujesz seks jako zaspokojenie siebie co będzie jeśli on będzie daleko a Ty będziesz mieć potrzebę zaspokojenia? Po prostu ją zaspokoisz – w końcu nie ma to znaczenia. Seks to powinno być coś więcej, jeśli nie jest tym czymś – to po prostu masturbacja z udziałem innej osoby. Więc po co Ci inna osoba do masturbacji – masz potrzebę, zabaw się z wibratorem, palcami czy wodą z prysznica lub ściśnij nogi po prostu.
   Nie mam szacunku dla takich kobiet, od co. I smuci mnie tylko, że tak to właśnie teraz wygląda.
   Nie docenia się poświęcenia i oddania dla tej jednej osoby – w końcu to tylko seks – nic więcej.

   Polubienie

   1. wierz mi, ze z wiernością nie mam problemu, będąc w 5cio letnim związku nawet przez myśl mi nie przeszła zdrada, mimo, że dwa ostatnie lata to była równia pochyła zmierzająca do rozstania.

    gdybym wiedziała, że mam szansę na odwzajemnienie mojego czekania, czekała bym, ale nie wierzę w to, że spotkam kogoś kto mi powie „wiesz od trzech lat żyję w celibacie, bo czekam na tą jedyną kobietę w moim życiu”.

    Uważam, że wszystko w związku jest kwestią wzajemności. Ja szanuję Ciebie, Ty szanujesz mnie, ja pracuję nad sobą dla Ciebie, ale Ty też pracujesz nad sobą dla mnie, ja jestem wierna, i Ty też jesteś wierny, ja akceptuję Twoją przeszłość, Ty zaakceptuj moją.

    I jeszcze jedna rzecz, gdybym miała wybierać pomiędzy związkiem z kimś, kto sypiał z wieloma kobietami, ale do żadnej nic nie czuł, a kimś, kto sypiał tylko z jedną, ale za to bardzo ją kochał, wybrała bym tego pierwszego, bo łatwiej jest zapomnieć o wielu osobach, które nic dla Ciebie nie zanaczyły, niż o kobiecie, którą kochałeś, której ciało traktowałeś jak świątynię

    Polubione przez 1 osoba

  2. Lubie cie dziewczyno 🙂 zadna tam zdzira i zadna dziwka! Siedziec i czekac to mozna w reastauracji na kotleta i to tez nie za dlugo 🙂 9 z 10 „zdobywcow” nadaje sie zwykle jeden, reszta nie ma bladego pojecia co robic poza tym ze trzeba wlozyc i powiedz mi ze nie mam racji? welcome to tijuana tequila sex marijana

   Polubienie

 4. Ty pierdolona szowinistyczna szmato, kobiety się „puszczają”? Giń na raka za to określenie, lamerze jebany.

  PS.
  Jeste facetem

  Polubienie

  1. Winszuje!! Szkoda, że zostanie facetem to jedyne osiągnięcie w Twoim życiu, bo po poziomie i stylu wypowiedzi zgoła widać, że niestety płytkim i ograniczonym. I uwazaj jak komus źle życzysz, bo zazwyczaj wraca ze zdwojona siłą!

   Polubienie

 5. „i tu jest różnica, kobieta nie idzie po to, żeby sie z kimś przespać. Skorzysta z okazji, jeżeli natrafi na kogoś godnego uwagi, ale spotkanie kogoś takiego nie jest celem samo w sobie.”
  To z kim sypiają Ci źli faceci? Jeśli kobieta idzie do łóżka tylko z tym kto jest godzien jej uwagi?
  Facet musi być GODNY jej uwagi – musi spełnić pewne wymagani – więc jest poddany situ odrzucającym „chwasty”? Więc koleś musi się postarać i coś z sobą reprezentować -> musi się wykazać -> musi ją zdobyć/przekonać do siebie. Kobieta po prostu się oddaje.
  Czujesz tą subtelną acz znaczącą różnicę?

  Polubienie

  1. nie, nie czuję tej subtelnej różnicy, bo jeżeli kobieta tylko się oddaje, to mężczyzna w takim razie tylko bierze, a wydaje mi się, ze tak nie jest, kobieta oddaje się, ale i mężczyzna się oddaje, czerpią z tego przyjemność obydwoje. Obydwoje przechodzą tą samą drogę zanim dojdzie do zbliżenia. Ona musi sie postarać, żeby ładnie wyglądać, powinna mieć świetne poczucie humoru, żeby dobrze się im rozmawiało, ona musi umieć oczarować, a on pokazać jej, że oczarowała, to nie jest gra jednego aktora, od początku do końca są dwie osoby, które biorą czynny udział. Obydwoje muszą czuć do siebie pociąg płciowy, tak, obydwoje, tak my kobiety też go mamy, pewnie odczuwamy go w ten sam sposób, równie silnie co Wy. Kiedy dochodzi do zbliżenia obydwoje coś od siebie dają i obydwoje coś otrzymują. Obydwoje osiągają satysfakcję.

   Owszem, zgodzę się, seks bez miłości można nazwać wzajemną masturbacją, nie jest tak wartościowy, nie jest tak przyjemny jak seks z miłości. Ale nie jest przecież tak, że traci on na wartości dla kobiety, a dla mężczyzny pozostaje równie wartościowy.

   Polubienie

 6. „Nikt tak bezwzględnie nie ocenia innych kobiet, jak same kobiety.”
  Prawda, ale wydaje mi się, że tylko w naszym zaściankowym, wciąż zakompleksionym społeczeństwie, na palcach jednej ręki mogę wymienić znajome laski, które szczerze mówią innym kobietom komplementy – nieraz wywołując szok u adresatek. Bo jak laska mówi coś miłego lasce to pewnie lesba, nie? Patologia.

  „Dlatego kobiety zazwyczaj sypią się w ciszy. Nie mówiąc o tym nikomu. ”
  Bo po co mówić? Kogo to interesuje? Tylko tych, którzy z błyskiem w oku przyglądają się każdemu kolejnemu potknięciu.

  Plus oczywiście – jak kobieta, to się puszcza, jak facet, to macho. Seks to seks, miłość to miłość. Każdemu proponuję zająć się własnym życiem, zamiast wściubiać nos w cudze łóżka. Może Ewa lubi być Niewierną Ewą?

  PS. Dyskusja o szczepionkach nie jest powodowana rozbieżnością w wartościach, tylko ignorancją i ludzką głupotą. Są bazy medyczne, jest coś takiego jak EBM (Evidence Based Medicine), antyszczepionkowców zachęcam do lektury.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Jeśli chodziłoby tylko o to, że mamy potrzebę, którą zaspokajamy, sięgamy po coś gdy tylko nam się zachce, czym różnimy się od dajmy na to królików, które pierdolą się gdy tylko im się zachce? problem polega na tym, że ludzie są różni i inaczej do tematu seksu podchodzą. i jest sporą ruletką aby obie osoby chcący po zwierzęcemu i bezrozumnie zaspokoić swoje potrzeby miały podejście do seksu. czyli jak np do produktu na półce wsklepie, nie bacząc na to co wynosi z tego ten drugi (uczucia? czy może tylko przyjemność?) . można tak zranić wiele osób, byle tylko zaspokoić swój głód. nie mówię tutaj, że trzeba sobie narzucać celibat, ale to jest dla mnie najwyższe stadium skurwienia. chcę – daję w bok, mam taką potrzebę i huj.

  Polubienie

 8. jestem facetem i strasznie nie szanuję mężczyzn opowiadających historię o kluczach i dziurkach, czy my jesteśmy w przedszkolu, że musimy używać metafor? trzeba zapamiętać raz na zawsze – nie tylko kobiety, ale i faceci też mogą się kurwić.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Dlaczego kobietę, która uprawia seks dla samego seksu nazywamy dziwką, a kiedy facet uprawia seks dla samego seksu to nazywamy go zdobywcą i klepiemy po plecach? Kobiety na równi z mężczyznami mogą uwielbiać seks i nie powinno być w tym nic złego. Tak samo jak facet niechętnie myśli, że w jego dziewczynie było tyle penisów, tak samo ona niechętnie myśli, że jego penis był w ustach i waginach innych kobiet i teraz przenosi to wszystko do jej. Dlaczego kobieta nie może być zdobywcą a facet męską dziwką? To facetowi głównie wystarczy pokazać odrobinę, sprowokować, wystarczy jeden gest a on już się z nią pieprzy. Fakt, są kobiety, które puszczają się ze względu na własne problemy emocjonalne, ale nie zrównujmy wszystkich. Jak kobieta podkreśli swoje kształty, założy mini to jest dziwką, jak uprawia seks bez zobowiązań jest dziwką. Potrafimy dopatrywać się tylko najgorszych rzeczy i mamy aż tak ubogie słownictwo? Ludzka zawiść. Zazdroszczą wyglądu i zazdroszczą też tego, że ktoś jest na tyle odważny, że potrafi wziąć to, czego chce i żyć tak jak lubi, na swoich zasadach.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Też uważam, że takie nazywanie jest krzywdzące, bo wszystko zależy od kontekstu.
   Ale nie odwracajmy kota ogonem mówiąc, że facet może mieć seks za darmo równie łatwo, co kobieta. Kobieta, jeżeli jest jakkolwiek atrakcyjna, proponując seks ma prawie 100% szansy na zgodę. Facet, nawet przystojny, będzie miał szczęście jeśli nie dostanie w twarz, a wybitnie nieprawdopodobne jest, żeby w ten sposób dostał to, na czym mu zależy.
   Innymi słowy, facet zawsze musi się choć trochę postarać, kobieta niekoniecznie.

   Polubienie

   1. I z powodu tego, że mamy większe szanse na to, że dostaniemy to czego chcemy nie możemy tego mieć? Bo musimy włożyć mniej wysiłku? Idąc tym tropem to do związku też nie mamy prawa jeżeli to mężczyzna bardziej się starał? Nie rozumiem tej logiki.

    Polubienie

 10. aha, czyli jak kobieta zdradza, albo sypia z facetem, który nie jest jej partnerem, to jest dziwką, ale jak facet bzyka się z kim popadnie to kim jest??? też dziwką, męską kurwą. Mam wrazenie, że tylko wyskok w bok przez kobietę jest napiętnowany, natomiast facetom wszystko uchodzi na sucho. Gdy to facet przeleci koleżankę z pracy to mu się to chwali, toż to normalka i dzień jak co dzień, a koledzy klepią po ramieniu. Ale kobieta jest dziwką, tak?? Tak samo kobieta może być dziwką jak i facet. A odnoszęc się do historii Oleńki i Kmicica, przepraszam bardzo Radziwił kim był? Dziwką. Gdyby dać mu twarz kobiety a zostawić sposób zachowania, najłatwiej to zobaczyć. Faceci to dziwki i puszczają się gorzej niż kobiety

  Polubienie

 11. facet zdobywca? hahaha dobre 😀 Gdyby nie kobieta to byscie sami siebie w dupe walili 😀 Dla was nie ma roznicy,wiadro wam nie przeszkadza.Wazne ze dziura i temperatura… Jestes maczo? Mi sie wydaje ze jestes zakompleksionym dupkiem ktory musi ”kolega”pokazac jaki to jest meski.A ciekawe czy kolesie ktorzy beda popylac twoja corke tez beda maczo czy ona bedzie dziwka?? A jak bardzo meskie jest gwalcenie? Zdobywca jest tez ten ktory bierze na sile?
  Skoro sadzisz ze kobieta to dziwka to po co ja bzykasz? Faceci tak samo jak kobiety sa dziwkami zadnymi zdobywcami… zdobywcy otrzymuja trofea a ty co masz? zaliczona lakse ktora miloion innych facetow mialo przed toba… bardzo budujace 😀

  Polubienie

 12. no a co poradzić takiej babce która wyszla za maż jak powiedziała rzekomo z milosci, ba nawet z szału namietnosci wynikły 2 owoce -dziś w wieku szkolnym. I oto pani ta odkrywa że meza nie kocha , owszem szanuje go za poswiecenie dla niej , za te spędzone lata i zimy.Ale nie potrafi go już kochac ,Nie pożąda go ale trochę lubi jak kolegę .Z drugiej strony nie chce owego meza zranić zdrada ,.Jest ona atrakcyjna wlasciwie nieraz czula pożądliwe spojrzenia na sobie w roznych okolicznościach nawet w pracy (w pracy by się nie puściła -ma zasady) .I męza balaby się tak od razu stracic bo co dalej .Komfort życia i względnego spokoju obnizylby się .Maz znow jest typowym kanapowcem wiernym rodzinie ale pani już czuje ze to życie w oszustwie ja męczy.Potrafi udawac dobrą i spolegliwą żonę bo ma to wrodzone. Dobrze prowadiz dom , lubi zartowac miła dla innych.Mąz niczego nie podejrzewa .Pani wie zę któregoś dnia cos się stanie co zakończy ten związek ale obecny lęk o jutro nie daje jej spac -dobrze ze ma dobre psychotropy po których wysypia się i ma świeża jak osesek cerę.Ale co to za życie .Obecnie pani ma pewne tez utajnione hobby gra w zdrapki i loterie i dużo pracuje ale czuje się zawieszona w jakiejś iluzji jakby naprawde to wszystko nie było jej prawdziwym życiem .A co poradzić na to?

  Polubienie

  1. Żeby nie panikowała, bo to dotyczy(w różnych wariantach) połowy, jak nie lepiej, kobiet. Druga połowa ma niskie libido/niskie wymagania/dzieci urodziła i nic innego jej już nie obchodzi.
   Z „miłością po grób” jest jak z socjalizmem. Na transparentach idących w paradach piszemy że to najlepszy system i będziemy go bronić do ostatniej kropli krwi, ale widząc puste półki, portfele też, ogólnie rozjazd ideologii i rzeczywistości – wiemy po kilku latach że to taki sam fake jak „pogodna jesień”.
   Pozostają możliwe do wykonania kroki: epizod z kochankiem, afera z rozwodem, jeśli ma silną pozycję to może nawet przelobbowanie swingerstwa. Albo zmarnowanie sobie reszty jedynego życia. Co kto woli 🙂

   Polubienie

 13. ” Żywiciel nazwie kobietę dziwką i ona mu chwilę później da, ale w pysk. ”
  No I tu jest problem,,,w ktory pysk i kto co wezmie,,,,?

  Polubienie

 14. jednak i to jest ta róznica to tylko )z wyjątkami) kobiety mają jakies skrupuły przed i po zdradzie ale jak nie ma milosci i poządania to jak z samą przyjaznia życ w małzenstwie ? zycie to jeden wielowątkowy dylemat. Psiakrew .

  Polubienie

 15. Kobiety puszczają się tak samo często jak mężczyźni. Tyle tylko, że są przy tym dyskretniejsze. I tak samo jak mężczyźni nie potrzebują ku temu specjalnych powodów. Różnica jest jedna – nie kłapią o tym na prawo i lewo bo to w żaden sposób nie pompuje ich ego. Liczba partnerów nie stanowi dla kobiety miary pozycji w grupie.
  W większości przypadków u facetów liczba zaliczonych panienek jest mocno życzeniowa i równie mocno zawyżona. Wyłącznie po to żeby zrobić wrażenie na innych facetach. Na kobietach nie robi to wrażenia. No chyba, że kobieta ma ochotę na numer na raz – wtedy taki facet jest idealny. I tylko wtedy.
  Jedyna sytuacja kiedy kobieta się pochwali – gdy zaliczy faceta będącego w stałym związku z inną kobietą, do której ma jakieś zawistne ale.

  Polubienie

 16. Żyjemy w takim świecie, że niestety gdy kobieta chce mieć wielu partnerów musi o tym milczeć.
  Lub pogodzić się z bycia nazywaną „dziwką”. Ja drogie panie już dawno się pogodziłąm 🙂
  Nikt za mnie życia nie przeżyje.

  Polubienie

 17. Pierdolenie. Męskie, puszczające się kurwy postrzegane są przez kobiety w podobny sposób. Znamy was, plotkujemy o was, omijamy łukiem. Jeśli się któremuś zdaje, że puszczanie się dodaje mu splendoru to się tłusto myli. Przyznać się, ze się was miało – nigdy!

  Polubione przez 1 osoba

 18. Jak chce to niech kobieta „odbywa stosunek płciowy” nawet i z 7 różnymi facetami/kobietami w tygodniu (na raz, albo z każdym z osobna) tylko do jasnej cholery, niech przy tym nie pierdoli o miłości czy innych farmazonach, jak Oleńka Kmicicowi (że to dla niego się puściła). Dopóki nie było zobowiązania się wobec drugiej osoby możesz dawać dupy, czy tam nadstawiać chuja gdzie chcesz (a co złapiesz po drodze to twoja sprawa)

  Polubienie

 19. We need love, not meaningless sex.
  You’ve got a round butt? We’re not impressed.
  So many girls wanna get in our pants,
  But we’re not whores. We need romance.

  Polubienie

 20. Zachowujecie się jak zwierzęta… bo w interesie kobiety jest wsadzenie sobie każdej nowej rzeczy w imię różnorodności genetycznej, ale ogranicza je strach przed byciem szmatą bo który facet chciałby chować nie swoje dziecko? Ponadto zawsze narażało je to na gwałt bo kto stanie w obronie takiej? Pomimo marksistowsko-feministycznych bzdur to mężczyźni rządzą światem a przynajmniej okolicą, bo przed tysiąclecia lokalna społeczność decydowała czy ktoś do niej pasuje czy nie, dajmy na to przyjechał obcy to został szybko ustawiony do pionu, a jeśli był w porządku to został i wtapiał się w społeczność. Jeśli mężczyźni by nim pogardzali to nie miał by pozycji i to nie jest interes dla potencjalnej kobiety dzielić los wyrzutka. Dziś jest trochę inaczej, żyjemy w anonimowych miastach gdzie wzorce czerpiemy z telewizji i reklamy gdzie np promuje się sztucznie samców murzynów w strefie angielskiej. Aktualnie w zachodniej cywilizacji dominująca ideologia to para-marksizm, ideologia wedle której kultura, sztuka, polityka, nauka wszystko jest wynikiem zaburzenia popędu seksualnego, nawet Ty czytelniku masz zerową wartość bo jesteś jedynie sposobem realizacji popędu seksualnego, totalny nichilizm i zepsucie. Celem jest zniszczenie własnej cywilizacji, stworzenie społeczeństwa homosovieticusów ludzi bez żadnych właściwości zdolnych do ulepienia w każdy kształt.

  Polubienie

 21. Perfekcyjnie ujęty temat. Zawsze miałem naprawdę niezłą frajdę pytając kobiety o to ilu miały facetów w swoim życiu. Dziwnym zbiegiem okoliczności na ogół jest to pytanie, przy którym sporo kobiet się gubi. Oczywiście ciężko to poznać, kiedy spytamy o to – tylko raz. Ja zadawałem to pytanie kilka razy jednej kobiecie i co – za każdym razem odpowiedź jest inna. Najpierw 9, później 15, na końcu 20. Czym bliżej znasz kobietę, tym więcej partnerów miała.

  Logiki tego puszczania się, chyba żaden facet nie zrozumie, to może zrozumieć tylko kobieta. Chociaż paradoks który opisałeś na końcu jest najlepszy, że tylko dziwka, dziwkę pozna i odpowiednio nazwie.

  Polubienie

  1. jak powiedziałam prawde…. nie uwierzył. pytał i pytał bez końca. tak są kobiey co pzred 40 miały 1 lub góra 2. wiec…. czasem lepiej kłamac.

   Polubienie

 22. Temat wałkowany odkąd istnieje człowiek – ja mam zasadę, jedynie słabe i naiwne kobiety, które są niedowartościowane puszczają się z każdym – te co są „prawdziwie” mądre tego nie robią a co do facetów – to Ci tzw. samcy Alfa dożywają góra do 40 – a jeżeli żyją dalej, to mają 8 bękartów na których płacą alimenty albo choroby jajec czy penisa, w najgorszym wypadku co jest smutne zostają pedałami (proszę poczytać o historii Rocco Silfrediego – znanego aktora Alfę). Wszystko zależy od mężczyzn bo co z tego jeżeli przyjdzie jakaś napalona dziwka – trzeba umieć okiełznać swoje klejnoty i nie dawać ich byle komu – prawdziwi mężczyźni nie płacą za seks i nie nabierają się na sztuczki zwykłych „szlaufów”.

  Polubienie

 23. Masz fajny styl, Czarny, ale piszesz tak kurewsko chaotycznie, niespójnie i w cały świat, że mam ochotę Cię wystrzelać po mordzie. Weź no zacznij te teksty spinać w jakąś spójną całość chłopie.

  Z wyrazami szacunku,
  Pająk

  Polubione przez 1 osoba

 24. „Gdybym miała wybierać pomiędzy związkiem z kimś, kto sypiał z wieloma kobietami, ale do żadnej nic nie czuł, a kimś, kto sypiał tylko z jedną, ale za to bardzo ją kochał, wybrała bym tego pierwszego.
  Łatwiej jest zapomnieć o wielu osobach, które nic dla Ciebie nie zanaczyły, niż o kobiecie, którą kochałeś, której ciało traktowałeś jak świątynię”
  – komentarz pod ostatnia notką.

  Polubienie

 25. Bo jest za wszystko cena, tylko nikt nie mysli jak sie placi, kazdy mysli ze zaliczyc iles przystojnych kobiet/mezczyzn da spelnienie, ze ten kolejny to bedzie stan szczescia.

  Cena bywa burdel w zyciu emocjonalnym, ale gdzietam nikt sie nie przyzna…Cena sa czyjes zawiedzone nadzieje, oczywiscie narzucony model wymaga aby to wysmiac, takze wlasne rozterki bo kogos skrzywdziles a miala byc tylko zabawa nalezy wymazac.

  Polubienie

 26. A co jeśli facet kocha ‚puszczalską’ i ona się idzie się puszczać a za jakiś czas wraca do niego przekonuje go że go kocha, a za jakiś czas znowu go zostawia i idzie się puszczać i tak w kółko, a on za bardzo ja kocha i cały czas jej wybacza?

  Polubienie

 27. Oooo, widzę że tekst o samcach alfa i ostrygach to twoje największe osiągnięcie i używasz go w każdym blogasku? Btw, te zajęcia z negocjacji to właśnie ta krynica, z której czerpiesz swą mądrość (żarcik)? Z negocjacji, czyli „jak zaruchać nie stawiając nawet kolacji”, prowadzonych przez kolesia, który wklepuje wam te idiotyzmy do głowy za gruby szmal, a potem pęka ze śmiechu przy kolacji z żoną, snując opowieści o zakompleksionych jełopach, którzy do tej pory tyle razy dostali z liścia, że pozostało im już tylko uwierzyć, że to były klapsy rozkoszy :D?

  Polubienie

 28. ksiazkowe, prawdziwe przykłady. Wstydzimy sie przyznać, ze takie jesteśmy 🙂 uśmiałam sie przy tych wspomnieniach Ewy 😀

  Znalazłam tę stronę niedawno, przez przypadek i teraz zaglądam tu regularnie. Dogadalibysmy sie na żywo, bo mam takie samo podejście do tych wszystkich spraw 🙂

  Polubienie

 29. Drogi Panie Piotrze,

  Mam nadzieję że pisząc o kobietach w ten sposób, nie wyklucza Pan zachowań u płci męskiej w pełni zgodnych z wyżej opisanymi. Mężczyźni puszczając się, mają równie żałosne motywy.
  PS. Tak, połączyłam to ‚mężczyźni’ i ‚puszczać się’

  Pozdrawiam

  jakkażda.

  Polubienie

 30. Dobra, moim zdaniem ani kobiety ani faceci nie ‚puszczają się’ dlatego, że mają wielu partnerów. To powinno być normalne, że jak lubisz seks, to korzystasz jeśli możesz(lubisz czekoladę to wpier*alasz czekoladę, proste), oczywiście jeśli nie jest to zdrada.
  Inna sprawa, że kobieta ma zdecydowanie większy wybór i łatwość w dobieraniu partnerów, nie musi być ani bardzo ładna, ani ciekawa – zawsze znajdzie się choćby kilku. Natomiast facet musi się bardziej postarać. Żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni, wystarczy raz wyjść na miasto by to zobaczyć. Jednak ten dysonans nie powinien dotyczyć kwestii kurwienia się/zdobywania, co najwyżej westchnienia zazdrości i wzmożonej pracy nad samym sobą 😛

  Polubienie

 31. poprostu przecietny facet jak poderwie (zaciagnie do lozka) fajna laske to rzeczywiscie ma sie czym pochwalic bo zadanie jest trudne. Wiadomo kobiety sa bardzo wybredne. Jak kobieta zaciagnie do łozka to nie ma sie czym chwalic bo mezczyzni nie sa wybredni jak kobiety i jak jest szansa na sex bez wysilku to zawsze z tego skorzystaja. Dlatego wyrwac faceta na seks to zadne osiagniecie. Wyrwac zajebistego faceta na seks tez nie jest osiagniecie bo super przystojny facet chetnie przeleci srednia laske za free a atrakcyjna kobieta ze srednim gosciem nawet nie zatanczy. Wyrwac przystojnego faceta tak zeby sie oswiadczyl to jest dla kobiety sztuka i tym sie chwalcie. Poziom trudnosci mniej wiecej jak nasz z zaciagnieciem laski do łózka.

  Polubienie

 32. Ja pier….le jestem wiec zywicielem. Absolutnie typowym przedstawicielem kanapowca. Mezem, ojcem i kosiarka. Dawno, dawno temu skonczylem z byciem samcem alfa. Na wlasne zyczenie. Zdobylem i utrzymalem przy sobie akurat ta kobiete ktora chcialem. Mam tez swiadomosc ze gdybysmy sie np. rozwiedli to chwile po tym fakcie bez trudu i ja i ona znajdziemy blyskawiczne nowych partnerow/kochankow. Z tym ze od przygod duzo bardziej cenie sobie komfort zycia. We wszystkich aspektach.

  Polubienie

 33. Może z 10 lat temu było tak jak piszesz w tekście, ale to naprawdę się zmieniło. No i oczywiscie musiałeś napisać, że spała z Murzynem bo widziałeś, że to ruszy cebulowych Polaczków:)

  Polubienie

 34. A ja znam jeszcze jeden powód, dla którego kobiety się puszczają: dlatego, że myślą, że ich facet to robi i nie chcą pozostać dłużne…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.