Co byś zrobiła/ zrobił gdybyś wiedział, że jutro umrzesz? A gdybyś wiedziała, że umrzesz za tydzień? A za miesiąc? A za dwa lata?

Zmieniłabyś wszystko prawda? A dlaczego wobec tego nie zrobisz tego już dzisiaj? Życie jest tak skonstruowane że cały czas istniejemy na kredyt a przejmujemy się pierdołami. Czy tylko ja mam wrażenie, że jakoś nie potrafimy się w tym kraju cieszyć życiem?

Nie bójcie się będzie o cyckach a nie o polityce. Właśnie zaczynam.  W nowojorskim Central Parku od trzech lat działa klub książki.  Panie propagują literaturę leżąc sobie na kocykach, czytają dyskutują, piją napoje różnego sortu, cieszą się słońcem przy czym drobna uwaga praktyczna robią to topless.

Znaczy się bez staników.  Również bez bluzek.

Czyli tak:

img_4500

Photo by http://coedtoplesspulpfiction.wordpress.com

Klub nazywa się  The Outdoor Co-ed Topless Pulp Fiction Appreciation Society. Panie mają swojego bloga, na który wrzucają zdjęcia z spotkań członkowskich.

Czytają właściwie wszystko ze szczególnym zamiłowaniem do pulp fiction. Co za doskonała promocja literatury!!! Absolutnie jestem za tym aby moje książki tak czytano. Jakież dodatkowe emocje 😉

Gdy jest zimno swoją miłość do książek uprawiają w butikowych hotelach albo  w spa. W stanie Nowy York paradować z gołym cycem można od 1992 roku. Skoro faceci mogą prężyć klatę to dlaczego nie kobiety? Jak gender to gender.

Żeby nie było w 2010 roku niejaka Jill Coccaro postanowiła sobie przetestować znajomość prawa wśród funkcjonariuszy policji i poszła świecąc gołym cycem po Delancey Street.

Została oczywiście aresztowana na 10 godzin. Ale później miasto w ramach ugody musiało jej wypłacić 29 tys. dolarów.

A Andrews założycielka klubu książki twierdzi, że owszem czasami jakiś przechodzeń rzuci w ich kierunku “brudne” spojrzenie, ale generalnie ludzie reagują entuzjastycznie. Się nie dziwię sam reagowałbym entuzjastycznie.

Poza tym to Nowy York, ludzie po prostu chodzą swoimi ścieżkami.  No i ostatnia rzecz jak w mieście jest ponad 30 stopni fajnie jest zdjąć stanik I położyć się na kocu na trawie aby poczytać coś dobrego.

Wyobrażacie sobie taką porcję szaleństwa u nas? Przecież byłaby to obraza kraju, kościoła, moralności oraz prezesa Kaczyńskiego.

Znając życie od razu pojawiłaby się grupa pań z różańcami w rękach, szybko organizacje katolickie opracowałyby petycję żądając wprowadzenia w parku uzbrojonych patroli policji i straży miejskiej.

Iść przez miasto rozwalając wszystko dookoła po wygranym meczu można. Spuścić wpierdol tez można. To jest dobra, katolicka rozrywka.

Ale pokazywać gołe cycki w parku to już nie. To prowokacja, moralna zgnilizna i upadek. Myślę, że bylibyśmy o niebo lepszym krajem topless.

25 uwag do wpisu “Dlaczego goły kawałek cyca jest niebezpieczny dla społeczeństwa?

  1. Bo w ogóle, ta cała histeria wokół piersi jest całkowicie absurdalna, idiotyczna, dyskryminująca i generująca problemy których w rzeczywistości nie ma.
   To tylko odrobina, mniejsza lub większa, tkanki tłuszczowej.
   Służąca _OZDOBIE_ w sensie kuszenia. Tak jak zachęcająco i „magnetycznie” działa ładna, symetryczna twarz, zdrowe włosy, fajna figura o proporcjach 9-6-9, tak samo zachęcająco działają ładne piersi.
   W jaki sposób ludzie doszli do wniosku że to zło i należy je chować, nieletnich chronić przed widokiem a niezasłaniające karać…sorry Pawcio69, ale tylko religie wypluwają z siebie takie niedorzeczności i miały w przeszłości tyle chorego poweru żeby je wdrażać i narzucać. Jedni cycki, inni nawet poszli dalej i twarze.
   Nie ma innego sensownego wytłumaczenia.
   Czy grzeszne (załóżmy że przez chwilę przyjmę retorykę „grzechu”, choć to pojęcie samo w sobie mi obce) jest posiadanie tłuszczyku w ogóle? No nie. Można mieć wszędzie, można go prezentować. Bezkarnie.
   A więc nie chodzi o same „worki skóry z tłuszczem”. Można tłuszczem ociekać, można mieć brzuszysko do ziemi i uda jak baobaby…to nie narusza norm społecznych i moralnych.
   Tłuszczyk odpada.
   Czy zatem może chodzi o brodawki? o sutki? No nie. Bo faceci mają i prezentują bezkarnie i nie wzbudzając NAJMNIEJSZYCH emocji samym faktem eksponowania sutków/brodawek.
   TO O CO DO CHOLERY CHODZI?

   Chodzi o ni mniej ni więcej, tylko przekazywane z pokolenia na pokolenie, z matki na córkę, przekonanie że pokazywanie piersi jest BE. No chyba że: jesteś facetem, albo pokazujesz je kameralnie, albo jesteś matką karmiącą, albo jesteś u lekarza, albo jesteś w jakimś normalnym(rozsądnym) pod tym względem kawałku świata.
   A ja jestem pewna, że jeszcze zobaczymy jak w końcu radykalizm religijny zdechnie w tym kręgu kulturowym, że kobiety doczekają tego że będą mogły cycki malować, ozdabiać i eksponować – jeśli będą chciały i wolały, albo chować i osłaniać – jeśli będą chciały i wolały. I będzie to ich decyzja i wola, a cokolwiek wybiorą to sensacji nie będzie najmniejszej.
   To tylko ozdóbka. Słabszym na umyśle utrzymującym że są potrzebne do karmienia, odsyłam do podręczników, do samodzielnego zbadania ile gatunków naczelnych posiada worki tłuszczu na klacie, i czy mamy-szympansice potrzebują ich żeby skutecznie karmić młode 🙂

   Polubienie

 1. Dzieki Czarny, przywróciłeś mi wiare w teog bloga. A gdybym wiedzial ze jutro umre..wzialbym kredyt i rozpieprzyl go na dziwki, charlie i alkohol..i oczywiscie zaprosił kolegów..A jesli za dwa lata…zrobilbym to samo….tylko wtedy zamiast dziwek mialbym czas na rwanie zwyczajnych lasek. Gołe cyce rulezz

  Polubienie

 2. Hmmm, taka refleksja filozoficzna mnie naszła natury ogólnej, otóż będąc na wyprawie w Albanii mieliśmy nieprzyjemne zajście z tubylcami właśnie w kontekście toplesu zawleczonych tam przez nas samic, bo obraza, bo Allah, bo dzieci, bo trzeba w burkach, etc. Tak się teraz zastanawiam czym różni się mentalność tych tak obśmiewanych przez Prawy Sektor „brudasów”, „dzikusów”, „niewiernych”, „terrorystów” od naszych rodzimych moherów? Gdzie wyższość cywilizacyjna, wartości, moralności i innych górą latających frazesów? Fundamentalizm jest taki sam wszędzie, niezależnie od szerokości geograficznej, rytu i sposobu przyjmowania sakramentów…

  Polubienie

 3. Następny któremu się wydaje że Kościół Katolicki to taka straszna instytucja winna całemu złu w Polsce…
  To teraz takie modne przypierdolić księdzu , bulwersować sie zbieraniem „na tacę” (choć samemu nigdy się 50 gr nie rzuciło) i szydzić z chodzenia „po kolędzie”.
  Tym wszystkim „pożytecznym idiotom” życzę żeby przenieśli się do kraju muzułmańskiego i próbowali tam być tak rewolucyjnymi w poglądach. Gwarantuję że szybciutko zrozumieją jak bardzo błądzili , tak jak Nergal po dobie w ruskim areszcie zrozumiał że jest tylko kupa gówna ,a nie satanistą;)

  Polubienie

  1. Zgadzam się z tym, co pisze pawcio69.
   A poza tym „No i ostatnia rzecz jak w mieście jest ponad 30 stopni fajnie jest zdjąć stanik I położyć się na kocu na trawie aby poczytać coś dobrego.” Tak może mówić tylko osoba, która nie ma biustu. W staniku jest wygodniej.

   Polubienie

  2. „To teraz takie modne przypierdolić księdzu”…
   A ja zauważyłam, że wśród miłośników pewnego konkretnego wyznania, to teraz takie modne używanie sformułowania „to teraz takie modne” na wszelkie zachowania niezgodne ze standardowym, większościowym modelem religijnym. Czyli KK utrzymuje i naucza swych wiernych z sukcesem, że modne jest zachowanie mniejszościowe.
   Pawcio, ja rozumiem że masz dobre intencje, bo tak cię nauczono, żeby wierzyć wbrew faktom i nie podważać, a przeciwników ogniem, żelazem albo kalumnią chociaż, ale u licha, od tego „to teraz modne” i „mamy do czynienia z” rzygać się chce.
   Tak. Modne. I mycie zębów takie teraz modne, i te całe „orgazmy” teraz takie modne, i opluwanie komuny takie tera modne i potępianie faszystów też. Modne.
   Bleeee

   Polubienie

   1. Oraz, że tak dopowiem, Kościół jest taki jacy są jego wierni, tu nie po stronie instytucji leży wina lecz ślepych fanatyków, bo nawet jeśli jakieś założenia są słuszne mogą zostać wykrzywione przez nadgorliwych (vide: komunizm), stąd najdrobniejszy dziś „odchył” od tradycji jest antypolski, antykościelny, zły, atakujący wartości, bo Bóg, Honor, Ojczyzna i to jest smutne (bez ładunku emocjonalnego, po prostu smutne, zero zrozumienia tylko wykrzykiwanie mojszość mojej prawdy i grożenie szablą lub krucafuksem) 😦

    Polubienie

   2. @ WhiteKitka .Pisząc „miłośników pewnego konkretnego wyznania” dajesz świadectwo o tym jak bardzo jesteś zafiksowana na szydzenie i nietolerancję.Nie masz zielonego pojęcia czy osoby które spotykasz są katolikami , ale z góry zakładasz że tak.To że katolików w PL jest dużo to nie upoważnia do uogólniania.
    Przyczepienie sie do zwrotu ‚to teraz modne” jest próbą odwrócenia uwagi od istoty sprawy , tzw tematem zastępczym.
    Co do twoich kłopotów z utrzymaniem treści żołądka moge tylko polecić wizytę u specjalisty albo u dietetyka.
    A opluwania komuny ?? ryli..??, to ich szczęscie że Polacy nie są pamiętliwi jak np.Sycylijczycy bo wtedy różne Kiszczaki, Jaruzelskie i Hummery nie chodziłyby po ulicach śmiejąc się w twarz ofiarom, oni swoich „wrogów” wycinali tysiącami w imię chorej ideologii.

    Polubienie

   3. Pawcio69, nie rozumiem po co sugerujesz moje zafiksowanie. Przecież jesteś katolikiem, prawda?
    A skoro tak, to po co to całe bla bla bla?
    Miłej reszty życia z dala od ateistek życzę Tobie i im. Bywaj 🙂

    Polubienie

 4. takie linki zawsze w cenie, swoją drogą dziwne to, bo pokazać kawałek biustu w jankeskiej tiwi przed 22 to prawie jak zamach stanu, trupy dzieci w Syrii czy Iranie można za to zapodać nawet na śniadanie…

  Polubienie

 5. Rozumiem, że do takiego klubu może należeć każda kobieta i żaden z entuzjastów idei nie będzie sarkał na te z nieco sfatygowanym cycem vel obwisłym vel wyschniętym vel wiszącym koło kolan itp. Jeśli uwalniać cyce to wszystkie.

  Polubienie

  1. Wszystkie, jak leci. Niektórzy faceci mają brzuch jakby w 3 trymestrze ciązy mnogiej byli, i do tego też całkiem imponujący cyc, i się nie wstydzą, to dlaczego kobitki z cycem a’la szalik miałby się
   szczypać 😉

   Polubienie

 6. Może Polacy czytaliby więcej,gdyby u nas powstał taki klub? Choć wiadomo,że nie powstanie w tym fałszywie purytańskim kraju. Zostaje trawnik przy domu i wysoki żywopłot na przykład… 😉

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.