– Ty widziałeś? – zagulgotał Marian – Perfekcyjna pani domu się społeczeństwu nie podoba. Najbardziej ogłupiający program roku!
– A co się dziwisz – zapytał Gustaw – Byle jakie, tendencyjne, ogłupiające i poniżające… Oglądałeś to kiedyś w ogóle?
– Dwa odcinki.
– I co, tak ci się podobało?
– Noooooo….. Całkiem niezłe – wyznał Marian.
– A co w tym takiego fajnego?
– Wszystko jak trzeba i na swoim miejscu, tradycyjnie, konserwatywnie, chłop zapierdala, kasę przynosi, kobieta się domem zajmuje.
– Wiesz co jest najgłupsze w tym programie? – zapytał Gustaw.
– No?
– Korelacja i sugestia, że jak dobrze posprząta, to on ją dopiero będzie kochał. Że ZASŁUŻY dzięki temu na miłość.
– A nie będzie????
Gustaw patrzył na Mariana jak na idiotę.
– Raczej nie.
– Słuchaj, mi się podoba, że wszystko tam jest poukładane i na swoim miejscu. To patriotyczny program, sprzyjający wartościom rodzinnym – podniósł palec do góry Marian.
– Ty z wartościami rodzinnymi to daj sobie może spokój – wyskoczyła Marlenka – Z tego programu bije totalne buractwo i zwyrodnienie. Poza tym oczywiście że ona ma lat 36 a wygląda na 46. Tylko nogi i cycki ją ratują.
– O ta, napewno – włączył się JO – Ja np. lubię jak jest czysto, sprzątaczka do mnie przychodzi tylko raz w tygodniu, wiesz co się dzieje dzień po jej wizycie?! Pandemonium kurwa. Dobrze, że mam żonę.
– Masz dwie ręce i nogi, to nimi rusz, coś posprzątaj, pomóż żonie! – zapieniła się Marlenka
– O której? Jak wracam o 22 moja droga koleżanko? – zapytał kąśliwie JO. – Mam zrzucać obuwie i brać się za odkurzacz? Macie swoje funkcje wyznaczone przez cywilizację i naturę tego należy się trzymać!
– Czyli kochasz swoją żonę za to że ci sprząta?
– Oczywiście!
– To po cholerę żeniłeś się z ekonomistką a nie zawodową sprzątaczką?
Czy dobrze wykumałem, że to jest Twój pierwszy wpis, jaki wrzuciłeś na bloga?
PolubieniePolubienie
Podbijam pytanie 🙂
PolubieniePolubienie
Łatwiej kochać kobietę za to, że sprząta, niż za to, że nie sprząta.
PolubieniePolubienie