To pięć moich najlepszych notek w ostatnim czasie. Wybraliście je wy.  Dadzą one wam pogląd czego można się tu spodziewać. Każda z nich była czytana ponad 100 tys. razy. Niektóre ponad 200 tys. A ta pierwsza zbliża się do 300 tys. 

1. 

Penis to za mało. Aby być mężczyzną

Uskarżacie się na mężczyzn?

Ale powiedz mi słoneczko, naprawdę kompletnie nie widziałaś, że nawet po skorzystaniu z toalety potrzebuje pomocy swojej matki żeby się podetrzeć?

Nagle doszłaś do wniosku, ze jest chamskim wsiurem? Nie otrzymałaś wcześniej żadnego sygnału w tym kierunku?

Nagle się okazało, że jego jedyną rozrywką jest cięcie przed konsolą, ewentualnie oglądanie razem seriali?

Olśniło cię po kilkunastu miesiącach że jest sknerą, aspołecznym socjopatą, który chodzi w podartych slipach i rozpieprza wszędzie swoje skarpety?

Nie było żadnych wcześniejszych sygnałów? Zostałaś wzięta totalnie z zaskoczenia? Cios w dupeczkę z półobrotu? Tak dobrze się krył?

A Ty byłaś całkowicie bez skazy? Doskonała niczym Porsche 911, cierpliwa jak matka Teresa, wierna niczym Doda swoim implantom?”

Zrzut ekranu 2015-04-13 o 21.25.22

 

2. 

Dlaczego ludzie są teraz takimi dupkami?

Przed długie lata kobieta szukając faceta czuła się jak w wiejskim sklepie gdzie były tylko gumofilce i grabie. Ale miała nad tym poczucie kontroli, sprawstwa. Wiedziała, że jeśli spełni pewne warunki to na pewno będzie miała męża. Lepszego, gorszego ale będzie miała.

Teraz czuje się jak w hipermarkecie. Jest cały regał gumofilców, cały regał grabi i problem jak odróżnić czym jedne różnią się od drugich.”

Zrzut ekranu 2015-04-18 o 09.31.39

3.

Poradnik dla idiotek (czyli dlaczego nie możesz znaleźć faceta na stałe)

Życie to nie jest bajka. Jeśli po północy w klubie widzisz, że nie masz pantofelka, to znaczy że jesteś w trzy dupy pijana. Powinnaś poszukać torebki i nie dać nikomu ściągnąć z siebie majtek.”

Zrzut ekranu 2015-04-18 o 09.33.51

4. 

8 rzeczy, które mówią kobiety w związku (zasada zbrylonego lodu)

Zbrylony lód – to odpowiednik mam cię w dupie, jeśli nawet coś nas kiedyś łączyło to nie ma teraz po tym zbyt wiele. Oczywiście zbrylony lód może oznaczać, nieustające wkurwienia o wszystko dookoła, nawet o to że śnieg pada. Ale z drugiej strony osoba dobrze grająca w zbrylony lód potrafi być dla drugiej strony miła, ba nawet sympatyczna. Na zasadzie: nie chce mi się już z tobą nawet kłócić – debilu.

Zbrylony lód przekształca związki między kobietą a mężczyzną w odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka ma swój majątek którym zarządza (dom, mieszkanie, samochód albo i dwa). Musi być reprezentowana na zewnątrz, do czego upoważnione są obie strony.

Ważne decyzje dotyczące przyszłości spółki odbywają się na naradach zarządu. Spółka czasami ma swoich pracowników – dzieci, koty, psy, papugi oraz króliki. Trzeba więc zadbać aby dostawali na czas żarcie, lekarza i opierunek, a także ktoś zawoził je na miejsce (szkoła).”

Zrzut ekranu 2015-04-18 o 09.16.12

5.

Największy błąd kobiety

Kłótnia.

Mężczyzna: Ale o co ci chodzi?

Kobieta: Wszystko w porządku.

Mężczyzna obraca się dupą, ona jest wstrząśnięta jego reakcją.

Wyjaśnijmy to porządnie.

Wszystko w porządku dla faceta = wszystko ok. będzie lodzik i bzykanko

Wszystko w porządku dla kobiety = zmarnowałeś mi dzień skurwysynu i jeszcze udajesz, że nie wiesz o co mi chodzi?”

Zrzut ekranu 2015-04-18 o 09.23.30

 

13 uwag do wpisu “Top 5

 1. Pingback: Top 5 | uwodzimy
 2. nie wiem, jak osoba, która popełnia podstawowe błędy stylistyczne, gramatyczne, językowe, interpunkcyjne, wydała dwie książki….mam nadzieję, że zatrudniłeś wcześniej dobrego edytora. A tak na przyszłość – „w każdym razie”, nie „w każdym bądź razie”, to strasznie rzuca się w oczy. 😉

  Polubione przez 1 osoba

 3. Zadziwiasz przenikliwością – moze nie w tym tekście ale w całokształcie 🙂
  Nie wierzę , że masz 35 , niemożliwe . Obstawiam plus 10 🙂
  Pisz, pisz , pisz.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.