Jak po imieniu poznać czy kobieta jest łatwa?

Wiecie co to jest 10 facetów po 30 – tce w spa nad Bugiem? Wieczór kawalerski.

Tak, wiem upadliśmy nisko.  Siedzimy w ośrodku ekskluzywnym jak jasna cholera, pijąc whisky. Dobra ja rzuciłem temat: jak po imieniu poznać czy kobieta jest łatwa? Jakie imiona najłatwiej dają?

Ach, cóż to była za dyskusja!!! Co za emocje! Co za wspomnienia (gratuluję panowie). Nie trzymając dalej w napięciu  czołówka listy wyglądała następująco:

1. Magda

2. Natalia

3. Iwona

Ciężko kusić się tu o jakąś daleko idącą analogię, bo powiedzmy szczerze próba statystyczna mała ale wiecie 10 facetów, których łączył głównie pan młody i wszyscy mówią MAGDA, NATALIA, IWONA.

No i przekonajcie mnie, że to do nędzy przypadek.

Oczywiście co to znaczy, że kobieta jest łatwa? Że lubi seks? Ja też lubię, więc to nie zarzut. Po prostu z kobietami o takich imionach było nam łatwiej.

Kobieta po 30 jeśli miała więcej niż 10 facetów w naszej polsko- zaściankowej mentalności uchodzi za puszczalską.

Ale już dla 20 kilkulatki ta granica przesuwa się w górę. Ona aby uznano ją za łatwą musi być z co najmniej 15 – ma (o gimbazie się nie wypowiadam bo się nie znam).

Magdy, Natalie i  iwony w pamięci uczestników zapisały się złotymi zgłoskami, łamanymi łóżkami i szybkim seksem na klatce schodowej.

I wiecie co? NIE MIAŁEM ŻADNEJ Z TRZECH. Jak to możliwe?

Magda

Jeden z obecnych miał piec dziewczyn o imieniu Magda i to pod rząd  a w końcu ożenił się z Joanną, która miała na drugie jak? Oczywiście Magda.

Bardzo się oburzył, na taką generalizację ale sala była bezlitosna a poza tym powinien być wdzięczny losowi, że miał takiego farta i dostrzegł intuicyjnie coś czego inni nie widzieli.

Magda była tą która najszybciej ściągała majtki, Magda była tą która dawała na pierwszym spotkaniu, Magda była tą która była wyuzdana i krzyczała najgłośniej

Aż wyznam wam i tylko wam że żal mnie ścisnął ze wobec tego nie bylem nigdy z żadną Magdą.

Jedyna Magda z którą kiedykolwiek mogłem zaliczyć wszystkie bazy i miotacza kochała się śmiertelnie w moim ówczesnym szefie co mnie bardzo zniechęcało już nawet nie pamiętam z jakich powodów.

Pozwalała mu wzywać się do siebie do domu sms,em o 1 w nocy w którym pisał: „mam imprezę z kumplami, przyjedź z koleżankami”.

Zrywała się więc z łóżka, robiła pośpieszny makijaż, budząc w międzyczasie swoje dwie współlokatorki, wsiadały w taksówkę i jechały do niego z Targówka na Wolę (czyli kawał drogi).

Godziła się dlatego że po tej imprezie jeśli był w stanie, czyli nie do końca pijany, pieprzył ją przez mniej więcej cztery minuty od tylu, kiedy ona leżała oparta o bok kanapy.

Wiem, bo sama mi opowiadała. Ale ponoć miał dużego.

Bylem gorącym zwolennikiem umieszczenia w top 3 zamiast Magdy,  Moniki ale mnie przegłosowano.

O Monikach mógłbym długo, ale to temat na inny tekst.

Natalia?

Tak Natalia, czekajcie odpalam wyobraźnię: zazwyczaj blond, niemiecki typ urody, ostra laska, wysoki obcas, włosy w koński ogon.

521942_626269594063845_640139106_n

Znam bliżej jedną, miała duże cycki, pracuje w firmie medycznej. Też dużej, ale gorszej niż jej cycki.

Połączył nas krótki moment uniesienia, na malej uliczce w bok od alei Krakowskiej gdzie ja oglądałem lądujące odrzutowce kilka metrów nad głową a ona oglądała mojego odrzutowca.

Od czasów Billa Clintona i sławetnego: „i did not have sexual relations with that woman” oral i jeszcze w kaloszu nie liczy się jednak jako pełen numer.

Iwona

Źle mi się to imię po prostu kojarzy. Miałem sąsiadkę Iwonę. Chuda, wysoka, nieco zgarbiona. Miała dwójkę dzieci. Syna i córkę. Córka miała na imię chyba Paulina.

Jej mąż zginął pewnego dnia w wypadku samochodowym. Jechał na letnich oponach na mecz w piłkę nożną ich syna.

Tego dnia był pierwszy dzień roku kiedy spadł śnieg.

Wyprzedził autobus pełen zawodników, wśród których był jego syn. Dodał gazu. Siedem kilometrów dalej wypadł z drogi i wpadł na drzewo.

Biegły później stwierdził, że miał na liczniku minimum 160 km na godzinę. 10 minut po wypadku obok auta zmiażdżonego jak puszka po coli przejechał autobus z jego synem.

Syn patrzył przez okno na rejestrację samochodu. I wiedział że to jego ojciec. Wył.

Później już nie grał.

A Paulina puściła się przed ukończeniem 17 roku życia z połowa osiedla. Jakoś jestem przekonany ze gdyby żył jej ojciec, by tego nie zrobiła. Od tej pory unikam Iwon. Przynosza pecha.

6574_7429

PS 1. Pan Młody był masowany w spa przez Agatę. Także jego cnota pozostała bezpieczna

PS 2. Po zastanowieniu istnieje jednak pewna szansa, że miałem jakąś Magdę ale nie pamiętam że to była Magda, albo mi się nie przedstawiła.

 1. asik

  nie rozumiem skąd wzięła się Iwona… -,-

  • Hahaha, Ludzie piszący takie bzdety są żałośni, a ci którzy wrzucają na facebooka takie ambitne artykuły – pierdolnięci, jedni są szczęśliwi a inni nie potrafią z własnej głupoty…

  • JGN

   Wszystkie Magdy, oburzone pod tym tekstem potwierdzają prawdziwość tej teorii ;p Swoją drogą moja lista wyglądałaby bardzo podobnie, z tym że zamiast Iwony (sic! Nigdy nie przepadałem za tym imieniem) pojawiłaby się Małgosia. Małgosia, Gosia, Gośka… Gośki zawsze były łatwe i cholernie nagrzane. :)

 2. Małgosia

  hmmm…dostrzegam pewne nieścisłości…ale i tak lubię czytać Twoje teksty ;)

 3. nr8

  opowiedz o Monikach ;)

 4. no właśnie, ten przykład na Iwonę nieco kiepski.
  Z Magdą się zgadzam.
  Z Natalią w żadnym wypadku, wszystko nieprawda.
  W ogóle ta lista tyczy się chyba tylko kobiet po 30 stce , w młodszych rocznikach królują inne imiona.

 5. Natalia

  Duże cycki i blond włosy- prawda.

 6. Akinom

  Jako Monika o Moniki proszę ;)

 7. EXIT182

  Nastepnym razem zrob ta klasyfikacje ,,tylko ze wzgledem ,,,znakow zodiaku.
  Dopiero sie zdziwisz,,,,,he,,he,,

 8. jarenio

  niestety mam ten sam problem co autor…. :)

 9. Nataliap

  Ze względu na swoje imię, nie będę komentować Natalii…mam jednak swoje spostrzeżenia odnośnie Monik, Kasiek i Anek. Klasyfikacja wg znaków zodiaku? proszę bardzo: 1. Skorpion. 2. Strzelec. 3. Bliźnięta

 10. Dusia

  Magda czy Magdalena? Żeby nie było niedomówień.

 11. Elfuego

  Magda i klatka schodowa 100% racji.

 12. Widzę, że sporo tu Monik. i do tego Rudych. :P
  Dopisz kolejną.
  Przypadek ?

 13. ciekawe na którym miejscu są Olgi

 14. jahu

  Moje pewniaki: Agnieszka, Joanna i Iwona. Żadna super łatwa Magda mi się nie trafiła. Monika świetna pod warunkiem, że Skorpion, pozostałe takie sobie.

 15. jahu

  O wiele ciekawsze jest zestawienie najzimniejszych. U mnie Małgorzata, Krystyna i Anna.

 16. Elfuego

  Anny zdecydowanie gorące ale co do Małgorzat zgadzam się, do kategorii zimnych ryb dodałbym jeszcze Agnieszki.

 17. Marzena

  a Marzeny? ciekawe co o nich sądzicie, ja na swoim przykładzie i dwóch koleżanek zdanie mam wyrobione, 100% prawda ;)

 18. grobson

  taaaaaaaa jasne same tu magdy- do tego rude i z duzym biustem no i w pończochach samonośnych. Czarny, masz tu wybór jak w supermarkecie :)

 19. Marzena

  tak, Marzena koziorożec ;)

 20. karl

  A Kaśki są pyskate i to jest strasznie pociągające. Mam jedną taką w pracy, mistrz ciętej riposty. Z taką zaliczyć wszystkie bazy to dopiero wyzwanie :)

 21. jahu

  Z pyskatymi Kaśkami nie ma problemu. O wiele trudniej z zamkniętą w sobie Justyną albo Beatką.

 22. public_enemy

  a najładniejsze są Marty, Aleksandry mają za to największe bimbały i tak można do rana…

 23. neneya

  Nie wszystkie Justyny są zamknięte w sobie ;) a jeśli chodzi o męską listę mój top – Grzegorz, Marcin, Maciej

 24. Z tą Iwoną to ja nie wiem o co biega xD :D :P hehehe Kasie – nie rucha się…. xD Iwona, to moja matka, znam kilka Iwon i są jakby to powiedzieć, niekoniecznie ustabilizowane emocjonalnie. Jeżeli chodzi o Magdę…. to jest taka legenda… “o ma gdzie…” o tej co Ma-gdzie a nie ma z kim! :D

 25. Sabetha

  “Jeden z obecnych miał piec dziewczyn o imieniu Magda” – tu oczyma duszy ujrzałam listę. Schindlera.
  A skoro już bawimy się w imiennik, to proszę bardzo, ta moneta ma również rewers: najmniej ufam Michałom, Mirosławom i Jackom, wszyscy, których znam, to zdradzieckie, niesłowne i nielojalne mendy. Mariusze to z kolei okropne buce, no bo zna ktoś naprawdę sympatycznego Mariusza? Większość Krzyśków i Jarków to wesołe chłopaki, a Adamowie są inteligentni.
  Na koniec filozoficzna refleksja, która zaatakowała mnie z tak zwanego nienacka podczas czytania: gdyby mi odrzutowce lądowały kilka metrów nad głową, nie potrafiłabym się skupić nawet na jedzeniu hamburgera ^^

 26. Pyjter

  oooo!
  Magda – potwierdzam w 100% :D
  a Moniki są beznadziejne, dużo gadają a mało …
  wszystkie inne są pośrodku

 27. Z moich obserwacji? Najłatwiejsze polskie imiona: Ewelina, Kaśka, Agata. Męskie, niepolskie: Fabio, Roberto, Adriano :P

 28. snajperka

  Jest pan blisko panieikea a tym sensie że ja mam Magdalena na drugie imię z bierzmowania i cos nieco z mitycznej św.Magdaleny mam poniekąd.troche świeta trochę nieświęta a pierwsze moje imię ? Zdradzam je na szepcząc slodziutko do ucha jakiemuś przystojnemu panu ale dla zabawy literuje od końca i wiecie co wychodzi niesamowite imię .Przeliterujcie swoje imiona od końca to zobaczycie dziewczyny jakie egzotyczne wydadzą się waszym facetom .;) dopiero potem zajarzż,że to imie zwykle czytane od tyłu ;)

 29. snajperka

  a imiona panów : Konrad , Wiktor Artur , Tomek, Jan -to moi faworyci

 30. Asia

  wszyscy Panowie z wieczoru kawalerskiego mieli po prostu to samo grono koleżanek:), czyli Magda, Iwona i Natalia:)

 31. MrJansjo

  Lol…imiona i znaki zodiaku. Jeden z najprostszych sposobów aby sprawdzić kto na podstawie jednostkowych doświadczeń wyciąga globalne wnioski :)
  http://jezyk-polski.cislo.pl/materialy/teoria/najpopularniejsze_imiona_w_polsce.htm
  To oznacza że statystycznie najbardziej puszczalskie są Anny, oraz to oznacza że najbardziej cnotliwe są Anny. Argumenty przeciw? :)

 32. jesionka23

  Nie przypadła mi do gustu tak klasyfikacja… Od kazdej reguły są wyjątki, zatem wymieniane przez Ciebie kobiety, nie musza byc “paniami lekkiego obyczaju”, a własnie pilnujące swej cnoty… Ale fajnie, ze zwróciłes uwage na to ze jak kobieta lubi seks i miała kilku facetów wiecej, to od razu jest nazywana “puszczalska”. Ale chce zwrócic uwage na inna klasyfikacje?! Jak to jest, ze im wieksza wieśniara ( nie koniecznie pochodzaca ze wsi) ma wieksze branie, niż kobieta ktora dba o siebie ( w kazdym tego słowa znaczeniu) ? To jest dla mnie owiane magia . Może wytłumaczysz mi to z punktu widzenia meżczyzny?

 33. Kaamika

  mhm…jestem zaskoczona, bo w moim roczniku Magd jakoś mało, Natalii jeszcze mniej, a Iwony to nie znam żadnej… A takie bardziej popularne imiona? Kaśka, Karolina, Monika, Gośka, Ewka ?
  A w drugą stronę patrząc – to nie znoszę Piotrków, bo to takie cumcie niezdecydowane, Pawły to marudy i pseudo-lowelasy, Marciny- to kłamcy nie potrafiący przyznać się do błędu, Łukasz to dobry chłopak, trochę rozchwiany emocjonalnie, Tomki to dzieciuchy, Wojtek to uparciuch, ale dobry i szczery…i długo tak jeszcze można…;)

  • snajperka

   Tomasze to może i sa dziecinni ale prawie każdy ma w sobie wiele uroku osobistego i na ogól sa dobrymi powiernikami .Tomki to przyjazne osobniki ,ja tam jak Tomek to jestem za . Wiktor -facet o tym inieniu jest na pierwszy rzut oka dumny i niezwykle przyciąga babki ale tez nieba by przychylil, Artur, Jan Grzegorz, tez stali raczej w uczuciach.:)

 34. Królowa Śniegu

  bardzo proszę o charakterystykę Agaty :)

  • snajperka

   Agaty sa jakies zasadnicze znalam taką jedna to była sluzbistka żadne kreatywne pomysły nie przechodzuly , ciągle by wszystkich trenowała ‘) to nie ideal kobiety na pewno

  • MrJansjo

   Agata zazwyczaj wygląda tak : http://www.tinyurl.pl?WUukizZC
   Co do opisu charakterologicznego, to po obejrzeniu fotek trudno mieć wątpliwości – sprawa jest tak samo oczywista i jednoznaczna jak w przypadku wyglądu.
   Mogłabyś ulec złudzeniu, że niczym szczególnym ta wyczerpująca charakterystyka Agaty nie różni się od częstokroć tu przywoływanej Magdy czy Katarzyny, a nawet Anny, choć to zakrawa na absurd :) – ale w razie wątpliwości podpytaj Snajperkę – ona wie wszystko i chętnie się swoją wiedzą na pewno podzieli.
   pozdrawiam, pozdrów Kaja ;-)

  • MrJansjo

   Agata wygląda dokładnie tak : http://www.google.pl/search?q=agata+foto&client=opera&hs=f7P&channel=suggest&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dLoEUs2pM87WPYrQgaAC&ved=0CCwQsAQ&biw=719&bih=320.
   Co do charakteru – to już na podstawie wyglądu widać od razu jaka ona jest. Chyba nie ma wątpliwości :)
   W razie gdybyś jednak miała wrażenie, że to się jakoś szczególne nie różni od charakterystyki dajmy na to Beaty albo Kasi, zapytaj proszę Snajperkę. Ona ma na wszystko jednoznaczną odpowiedź i jest wolna od wątpliwości (co rzecz jasna zdradza jej prawdziwe imię – tylko jedno jest takie, bo wszak imię to zestaw cech, prawda? :)

 35. jahu

  Wczoraj byłem na piwku z kolegą, który przyjechał do naszego kraju, nauczył się języka i całkiem nieźle się mu tu żyje. Na pytanie jak poznać po imieniu czy kobieta jest łatwa odpowiedział – wystarczy, że się spytam hi, honey, whats’ your name? Jeśli zrozumie i odpowie, to jest łatwa :)
  Ten kolega jest Murzynem i rzeczywiście laski na niego nieźle lecą.

 36. snajperka

  a ja bym słodko poprosila panaikęę żeby podal nam swoje ulubione imie dziewczyny i opisal historie związaną z tym imieniem .Ale żeby była to jego wlasna wzięta z życia historia -bo te sa najlepsze . ;)ciekawe czy jakieś imie zapadło panuikei szczególnie w pamięci chętnie bym poczytala cos tego typu o ile w ogóle taka sytuacja zaistniala w zyciu ,na szybkich obrotach ‘)

 37. igulec

  O Natalii blond, już dawno pieśni powstały. Ale nawet z tekstu nie wynika by były łatwe:

 38. MrJansjo

  Ciekawostka…odpowiedziałem dwa razy(po pierwszym fail-u myślałem że to wina mojej przeglądarki, dlatego powtórzyłem komenta) na temat Agaty pod wpisem Królowej Śniegu, i komentarze nie ukazały się. Czy autor może podać jakieś szczególne powody tego?

  • MrJansjo

   Sam sobie odpowiedziałem, Wklejenie linku skróconego przez tinyurl na przykład – powoduje że komentarz jest odrzucany (bez żadnego feedbacku). Bosko :)

 39. Misiek

  @igulec – tak, ale ona opowiadała strofy o Rewolucji Październikowej… Poza tym Gilbert Becaud rządzi.
  Dodałbym jeszcze stwierdzenie o rozmiarze kobiety. Drobna kobietka ma zajebisty temperament, ciężko z taką wytrzymać czasami. Ale za to “opcje specjalne” wynagradzają to z nawiązką.

  • igulec

   @Misiek. I???????? Niech Nathalie opowiada strofy:)
   Co do rozmiaru się zgadzam. Moja przyjaciółka jest niską, blondynką, ma czym oddychać nawet bardzo, i bije od niej seksapilem na kilometr. Ma ogromne powodzenie. Mimo to nie stanowi łatwej zdobyczy. Pytanie kiedy jest się w męskim mniemaniu łatwą? Po miesiącu uwodzenia, dwóch, trzech, pól roku?

   • Misiek

    I w tekście miała właśnie tego nie robić: “Plus question de phrases sobres ni de révolution d´octobre on n´en était plus là”.
    Kobiety, które mają tony seksapilu nigdy nie są łatwe, bo wiedzą jak to działa na facetów. Mają ich na pęczki i wybierają sobie. Fajnie jak się spotkają faceci, którym się zdaje, że mogą mieć prawie każdą kobietę, napotkają taką właśnie niewysoką z charakterem i tu dopiero zonk! Wyobraź sobie jak to śmiesznie wygląda z boku;)

   • Pyjter

    Rozmiar kobiety – ja pier…ę!!!
    co my o butach rozmawiamy???
    jak nie umiesz rozbudzić kobiety to już nie ich wina
    każdy ma swój magiczny guziczek (kobitki i faceci też) i partner ma go znaleźć, jak nie umi to potem zaczyna wymyślać takie teksty…

 40. Jeśli mowa o rudych Monikach…hmmm…sam miałem przyjemność poznać dwie z nich(przypadek?) i odpowiem przysłowiem: ,,Gdzie rdza na dachu, tam mokro w piwnicy” heheheeh
  Mój mejl: rozsadny_szaleniec@op.pl Zapraszam oburzone :D

  • RudaM

   Trudno się oburzać, słysząc ten komentarz po raz milionowy. Jest równie zaskakujący jak pytanie o to ‘czy wszędzie’ jestem ruda… Cóż, dałoby się to ująć tak, by brzmiało choć troszkę seksownie, ale fakt i tak pozostaje faktem, po co się z nim spierać? ;D

 41. betiblue

  Bardzo wnikliwa ta analiza zależności między imionami a łatwością. Chyba nawet Lew Starowicz na to nie wpadł. To jest gienialne od Gienia co ma dużo cienia…
  Już dzieci w przedszkolu dobrze wiedzą,że np. Beata-szmata ,Beata co nogą zamiata Juras -Ogóras,Olka -fasolka, Ewelina gówna wcina, Agata za chłopakami lata, Anka -skakanka,Ewka-konewka, itp, itd.
  Coraz ciekawsze to chodzenie na skróty w kwestii myślenia :-P

 42. Ciawa z Gostynina

  co do Magdalen…mam do nich słabość,staje mi na samą myśl o nich. Kazda dziewczyna z ktora bylem na powaznie miala na pierwsze lub na drugie wlasnie Magdalena. Czy byly latwe? Nie dla kazdego, ja akurat wiedzialem gdzie nacisnąć, inni sie meczyli i nie mogli:)

  • snajperka

   każda prawie kazda babka pojdzie na text typu jesteś ta jedyną, masz w sobie to co szukałem , mam dla ciebie pierścien zaręczynowy itp. szkoda że babki są latwowierne ale tak jest kobiety kochają zawsze na slepo w ogóle to życie jest jak dziwka zawsze się pieprzy;)

 43. snajperka

  można pokusić się o ryzykowny wniosek: grzeczne dziewczynki ida do nieba , niegrzeczne maja niebo na ziemi.
  Ale nie można generalizować bo naświecie sa różne kobiety.Ja mam takie 2 nietuzinkowe znajome wlasciwie koleżanki. Obie mnie lubia ale siebie nawzajem nietoleruja.jedna jest ta swieta ( otocczona kultem samych świętych , odbywająca pielgrzymki, godzaca sklóconych ) a druga -ta nieświęta ( nie chce tu wymawiać słowa mi jej trybu życia bo wielu by ją od razu potepilo.Obie sa potępiane swieta została uznana za glupia przez wlasna rodzine która chce wydziedziczyć ją ze sporego majątku . druga jest potępiona przez tzw porządnych ludzi ) ale ważne jest to ze one obie czują się szczęśliwe na swój sposób a ja kazda rozumiem bo ja jestem akurat ta tolerancyjną trochę swięta a trochę nieświęta .

 44. Najczęściej chyba dają te imiona, których jest najwięcej:) Czyli to pewnie będzie Anka, Kaśka i właśnie Magda.

 45. lissa22@poczta.fm

  Ależ się uśmiałam :)
  Pozdrawiam. Magda

 46. MagdaLENA

  Jestem urażona. Ale w sumie, nie mogę zaprzeczyć. Chyba jestem łatwa, ale na szczęście jestem już w związku więc mogę być w nim najłatwiejsza ;]

 47. wniosek: wszyscy byli z tego samego miasta i to były wciąż trzy te same dziewczyny ;)

 48. Magda

  tak Magda to zło największe :P

 49. MJ

  Z nudów postanowiłam od nowa przeczytać posty od początku i trafiłam aktualnie na ten.
  Otóż co jeśli dziewczyna ma na imię Natalia, na drugie Magda i na dodatek jest ruda (co podobno pogarsza sprawę) Czy Natalie są łatwe? Wątpię, może lubią seks.. bardzo lubią.Ale nie oznacza to,że lecą do łóżka z pierwszym lepszym ;)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

WordPress.com Logo

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Twitter picture

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Follow

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Join 39 546 other followers

%d bloggers like this: